تحقیق و نوآوری

پیش بینی نیازهای درمانی و مراقبتی آینده

لابراتوار های پارس حیان، با سرمایه گذاری عظیم در واحد تحقیق و توسعه، توجه خود را علاوه بر ابداع محصولات جدید، معطوف به بالا بردن کیفیت محصولات جاری، شناسایی و طراحی محصولات ارزشمند در زمینه آرایشی و بهداشتی نموده است. همچنین لابراتوار های پارس حیان با ابداع بیش از ۱۰۰۰ فرمولاسیون تخصصی در طی ۳۰ سال گذشته، خود را از رقبایش متمایز ساخته است.
لابراتوار های پارس حيان اولين و تنها دارنده درجه مجموعه آزمايشگاهي مرجع در بين توليدكنندگان محصولات بهداشتي و آرايشي است و با اطمینان می توان گفت که امکانات آزمایشگاهی لابراتوار های پارس حیان در سطح کشور منحصر به فرد است. از این رو لابراتوار های پارس حیان در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی، تحقیقات و کنترل کیفیت، مفتخر به کسب درجه آزمایشگاهی آکرودیته از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردیده است.
مرکز تحقیق و توسعه ما، فعالیت های "شیوه های توسعه" و "نیازهای بازار" را یکپارچه نموده و همچنین سعی نموده است با شناسایی نیازهای مشتریان، نگرانی های مربوط به زیبایی و مراقبت های شخصی را رفع نماید. با تشکر از این یکپارچگی بین پژوهش و بازاریابی، لابراتوار های پارس حیان قادر به ارائه محصولات خود متناسب با انواع پوست، مو و فرهنگ های مختلف می باشد.