پارس حیان همراه ایرانیان در مهار ویروس کرونا

ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای جهان شیوع پیدا کرده و جان بسیاری را گرفته است بطوریکه بنا بر گزارش سازمان بهداشت جهانی کووید ۱۹ به مرحله همه‌گیری جهانی رسیده است. انجام اقدامات مسئولانه و متعهدانه در کنترل این بیماری وظیفه تمامی مردم جهان است تا با ایجاد آگاهی و احساس مسئولیت در خود و سایرین در مهار این بیماری تلاش کنند.

اقدامات مسئولانه و متعهدانه پارس حیان:

• تولید محلول و ژل ضدعفونی جهت استفاده در مراکز بهداشتی

• اجرای برنامه های آموزشی در زمینه پیشگیری و مراقبت از کرونا ویروس به صورت آنلاین برای پرسنل، مشتریان و مصرف کنندگان

• انجام دستورالعمل های بهداشتی جهت حفظ سلامت کارکنان در محیط کار و مطابق با پروتکل ها

Parshayan

ابرها به آسمان تکیه می کنند، درختان به زمین و انسان ها به مهربانی یکدیگر ...

مشاهده ی بیشتر

"فاصله آنها با ما زیاد بود ولی دوستانی داشتیم که راه را کوتاه کردند. این تنها فاصله ای است که در این روزها باید برداشته شود." با تشکر از همه مهربانان خصوصا سرکار خانم بدیعی و همکارانشون...

مشاهده ی بیشتر
Parshayan
Parshayan

مهر را با مهرورزی در کنار کودکان روستاهای کشورمان آغاز کردیم....

مشاهده ی بیشتر

در ادامه برنامه های مرتبط با مسئولیت اجتماعی در دوران کرونا و با همکاری انجمن سلامت خانواده ایران و پایگاه خدمات اجتماعی منطقه ۲ تهران، مهارت های پیشگیری از ویروس کرونا و خصوصا اهمیت رعایت فاصله اجتماعی به کودکان کار...

مشاهده ی بیشتر
Parshayan

محدودیت هایی که شرایط خاص برای ما ایجاد می کنند...

مشاهده ی بیشتر

در ادامه کمپین "خانه به خانه" شرکت پارس حیان، آموزش و توزیع اقلام بهداشتی درب منازل در مناطق محروم روستایی استان ایلام...

مشاهده ی بیشتر
Parshayan
Parshayan

در راستای برنامه های مسئولیت اجتماعی، کمپین "خانه به خانه" با هدف حمایت از خانواده های آسیب پذیر در دوران شیوع ویروس کرونا و با همکاری انجمن سلامت خانواده ایران اجرا می شود. در این کمپین که همزمان با روز جهانی خانواده آغاز شد، ویزیت پزشک، آموزش استفاده از مواد ضدعفونی کننده به همراه توزیع ارزاق و اقلام بهداشتی درب منازل انجام می شود.

داروسازی پارس حیان بعنوان اولین شرکت ایرانی، با تغییر لوگوی خود به "کمپین جهانی رعایت فاصله اجتماعی" پیوست. این شرکت علاوه بر تولید بیش از ۵۰۰ محصول بهداشتی، در تولید ژل ها و محلول های ضدعفونی کننده نیز بسیار فعال است.

Parshayan

با شروع شیوع ویروس کرونا در کشور و با توجه به کمبود اقلام بهداشتی، یکی از اقدامات شرکت پارس حیان جهت حمایت از کنترل و درمان این بیماری، تغییر خط تولید کارخانه جهت تولید ژل ضدعفونی کننده دست و محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح با بالاترین کیفیت جهت محافظت دست و سطوح از ویروس می باشد.

سلامت کارکنان و خانواده های آنان یکی از اهداف مهم مسئولیت اجتماعی شرکت پارس حیان است. به همین منظور اقدامات بهداشتی جهت ضدعفونی کردن وسایل و ابزار کار، غربالگری و معاینه پرسنل وتوزیع اقلام بهداشتی مطابق با پروتکل های بهداشتی انجام می شود.

Parshayan

با توجه به نیاز کشور به تولید اقلام بهداشتی محافظت از ویروس کرونا، پرسنل کارخانه پارس حیان با حضور فعال در کارخانه در ایام تعطیلات نوروز نقش موثری در پاسخ گویی به نیازهای بهداشتی خصوصا در مراکز بهداشتی و داروخانه ها داشته اند.

از آنجا که در دسترس بودن اقلام بهداشتی در کلیه مراکز عرضه خصوصا در شرایط بحرانی بسیار مهم می باشد، نیروهای فروش در تمامی شعب سراسر کشور به صورت فعال در توزیع محصولات بهداشتی و ارائه به مشتریان و مصرف کنندگان مشغول به کار می باشند. به منظور محافظت از کادر فروش جهت خدمت رسانی موثر و بهداشتی، اقلام محافظت در برابر ویروس کرونا برای ایشان تهیه و ارسال شده است.

Parshayan
Parshayan

معاینه و ویزیت پرسنل جهت غربالگری و جلوگیری از شیوع ویروس بین کارکنان و همچنین تشخیص زودهنگام افراد مشکوک یا مبتلایان و اقدامات لازم برای درمان از فعالیت های شرکت پارس حیان
می باشد.


Parshayan

در اماکن عمومی از ماسک استفاده کنید.

Parshayan

دست های خود را مرتب و خصوصا قبل از خوردن غذا با آب گرم و صابون بشویید.

Parshayan

خانه امن ترین جا برای محافظت شماست. جز در مواقع ضروری از خانه خارج نشوید.

Parshayan

هنگام مراجعه به اماکن عمومی و محل کار، از سایر افراد حداقل یک متر و نیم فاصله بگیرید.

Parshayan

اطلاعات مربوط به کرونا را فقط از مراجع معتبر و علمی دنبال کنید.