جزئیات خبر

اعطای تندیس جشنواره تولید ملی به پارس حیان

در انتهای مراسم و در حضور مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و گروه بزرگی از مدیران صنایع و فعالان اقتصادی و مطبوعاتی، لوح تقدیر و تندیس شانزدهمین دوره این جشنواره به پارس حیان اهدا شد.

 

کسب این افتخار، از آن جهت اهمیت دارد که در شرایط دشوار موجود برای تولید، پارس حیان همواره و تحت هر شرایطی با وجود فشارهای تحریم و اوضاع پیچیده اقتصادی، به تعهدات خود مبنی بر تولید کالای با کیفیت و منطبق بر استانداردهای جهانی پایبند بوده است.

 

دریافت تندیس و لوح تقدیر از جشنواره تولید ملی – افتخار ملی در کنار دیگر جایزه‌های معتبر و متعدد ملی و بین‌المللی مانند گواهی نامه دفتر منطقه ای نهاد ادراک جهانی، تندیس برترین کارآفرینی جهان اسلام، تندیس زرین صنعت سلامت محور، تندیس زرین همایش کارآفرینان مسئولیت پذیر نشان می‌دهد که حضور موفق پارس حیان در عرصه تولید، با حفظ کیفیت از سال 1361 تاکنون به‌طور مستمر ادامه دارد.

 

در لوح اهدایی جشنواره به مدیرعامل پارس حیان ابراز امیدواری شده است: "با استمرار تلاش‌های ارزشمند و تدابیر هوشمندانه جنابعالی و مدیران و کارکنان آن مجموعه تولیدی، شاهد خلق افتخارات بیش‌تر و ارتقای جایگاه محصولات ساخت ایران باشیم."