• .حفظ کرامت انسانی در ارائه خدمات سلامت محور، سالم و ایمن مرتبط با پوست و مو وظیفه ماست
  P
  A
  R
  S
  H
  A
  Y
  A
  N
  C
  S
  R
Strategic Planning
Financial Clean-Up
Cash Flow Planning

CSR

استراتژی مسئولیت اجتماعی پارس حیان

 • تولید محصولات مناسب جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان و بیماران حوزه بهداشت و سلامت و مراقبت و کمک به درمان بیماری های پوست و مو از طریق ارتباط با مجامع تخصصی و پزشکان متخصص پوست و مو
 • اهتمام در حمایت از بیماران پوستی کم بضاعت جهت مشارکت در امر تسهیل فرآیند درمان به کمک دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور
 • تحکیـم و تقـویت ارتبـاطات با دانـشگاه های علوم پـزشکی در حوزه تحقیقات به منظور مشارکت در ارتقـاء دانـش تولـید محصـولات جدید و مـوثر در حـوزه پوسـت و مو

جایی که می توانیم تفاوت ایجاد کنیم

ما معتقدیم که در صورت همکاری و تعامل با سایر سازمان ها می توانیم در ارتقای فرهنگ سلامتی کشور موثرتر عمل کنیم. به همین منظور ما ارتباط با سازمان های سلامت محور نظیر مجامع سلامت، دانشگاه های علوم پزشکی، سازمان های مردم نهاد، خیریه ها، مجامع ورزشی و فرهنگی و ... را در دستور کار خود قرار می دهیم. همچنین ما به ارتباط موثر صنعت و دانشگاه از طریق حمایت از برنامه های تحقیقاتی پژوهشی مرتبط با سلامت و تعامل با همکارانمان در صنعت علاقمندیم.

  در ادامه این راه:
 • ما به ارتباط موثر و تعامل دوطرفه با سازمان های همکار خود در حوزه مسئولیت اجتماعی ادامه می دهیم.
 • ما به شناسایی و توسعه همکاری های جدید با سایر نهادهای کشور ادامه می دهیم.
 • ما با ایجاد فضای همکاری مناسب، به الگوسازی فعالیت های مسئولیت اجتماعی برای سایر سازمان ها می پردازیم.

عمده فعالیت شرکت تمرکز بر تولید محصولات بهداشت پوست و مو می باشد. در طول فعالیت خود با رسیدن به قریب 1400 نفر پرسنل و تولید دوازده برند و قریب 500 قلم محصول در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در صحنه آرایشی بهداشتی در سطح خاورمیانه می باشد. حمایت از اقتصاد محلی و کارآفرینی شرکت پارس حیان با تاسیس کارخانه در شهرصنعتی البرز در استان قزوین باعث ایجاد اشتغالزایی در منطقه شده و همچنین با سایر بخش های تجاری، علمی و دانشگاهی نیز در این منطقه همکاری می کند. همچنین با ایجاد شعب فروش در سایر استان های کشور نقش موثری در حمایت از اقتصاد محلی داشته است. استخدام افراد محلی در کارخانه و سایر استان ها باعث کارآفرینی در جوامع محلی شده که ضمن حمایت از اقتصاد محلی از فعالیت های جامعه پشتیبانی می کند.


  در ادامه این راه:
 • ما به حمایت از اقتصاد محلی از طریق استخدام نیروهای بومی خصوصا بانوان ادامه می دهیم.
 • ما استعدادها و مهارت های کارآفرینانه را شناسایی و توسعه می دهیم.
 • ما به دنبال ادامه تشویق تامین کنندگان محلی برای همکاری هستیم.
 • ما تهیه کنندگان خود را ترغیب خواهیم کرد که مسئولیت های اجتماعی خود را در نظر بگیرند.

ما با ایمان به اینکه کارکنانمان سرمایه های واقعی شرکت هستند و با تعهد به اصول و ارزش های پارس حیان: صداقت، شایسته سالاری، تخصص مداری و کار گروهی، منشور اخلاقی شرکت را تدوین کرده ایم. ما معتقدیم مهم است که از کارکنان خود حمایت کنیم تا برای رسیدن به اهداف سازمانی سالم تر، خوشحال تر و کارآمد باشند. ما به یک تعادل کار و زندگی خوب، کار انعطاف پذیر و دادن فرصت های کارکنان برای توسعه اعتقاد داریم. ما می خواهیم برای توسعه مهارت و استعدادهای آنها در خارج از محل کار و همچنین معرفی افراد به دنیای کار از کارمندانمان حمایت کنیم. ما می خواهیم بهترین نیروی کار را داشته باشیم تا بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به مردم ارائه دهیم. ما می خواهیم جوانان بیشتری را به همکاری با شرکتمان تشویق کنیم تا آینده ای بهتر برای کشورمان بسازیم.

  در ادامه این راه:
 • ما با عمل به منشور اخلاقی سازمان، به اشاعه اخلاق در سازمان ادامه می دهیم.
 • ما به اقدامات لازم و ضروری مطابق استاندارها جهت پوشش خدمات بهداشتی و بیمه برای کارکنان خواهیم پرداخت.
 • ما با توسعه بسته های خدماتی از رفاه کارکنان حمایت می کنیم.
 • ما با برنامه ریزی آموزشی مناسب به توانمندسازی کارکنان در طول مسیر حرفه ای و بویژه جانشین پروری کمک می کنیم.

تحقق اصول مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM ) در یک سازمان، تنها با بکارگیری ابزارها، تکنولوژی و روال های مناسب ممکن می باشد که این امر منجر به بالارفتن ارتباط سازمان با مشتری و در نتیجه افزایش رضایت مشتری و بالا رفتن میزان فروش می گردد . بنابراین مدیریت ارتباط با مشتری ( CRM )تکنولوژی محض نمی باشد بلکه اصول کلی فلسفه کسب و کار را نیز در بر می گیرد. ما با تمرکز بر نیازهای مشتریانمان اطمینان حاصل می کنیم که میزان بالایی از کیفیت خدمات را به آنان ارائه می دهیم. ما اطمینان خواهیم داد که این اخلاق مشتری مداری در تمام کارهای ما وجود دارد و این ارزش را از کارکنان خود نیز انتظار داریم.

  در ادامه این راه:
 • ما به ارائه خط مشی های موثرتر در برقراری، حفظ و تداوم ارتباطات با مشتریان ادامه می دهیم.
 • ما به اجرای استانداردهای ارتباط با مشتریان جهت دریافت نظرات و شکایات و همچنین پاسخگویی فعال جهت افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان ادامه می دهیم.

ما به حفظ محیط زیست و خصوصا منابع طبیعی کره زمین برای نسل های آینده معتقدیم. بنابراین باید فعالیت های سازمانی خود را طوری مدیریت کنیم تا کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کنیم. به عنوان یک تولید کننده بزرگ ما نیز از انرژی، آب و مواد مصرفی زیادی استفاده و ضایعاتی نیز تولید می کنیم. اگرچه در حال حاضر طرح هایی برای استفاده بهینه از منابع طبیع و کاهش ضایعات داریم ولی معتقدیم که همیشه می توانیم این فرآیند را بهبود دهیم. علاوه بر این ما می خواهیم کارکنان را تشویق کنیم تا از آب و انرژی با مسئولیت پذیری در خانه و در محل کار استفاده کنند و به بازیافت مواد و تفکیک آن در مبدا اهمیت دهند. بنابراین ما با کارکنان و مشتریان خود در مورد چگونگی صرفه جویی در مصرف انرژی و آب صحبت می کنیم. ما به دنبال این هستیم تا در بلندمدت از شرکت هایی باشیم که از منابع "سبزتر" استفاده می کنند.

  در ادامه این راه:
 • ما با تشویق کارکنان و مشتریانمان برای صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و بازیافت ادامه می دهیم.
 • ما در صورت امکان از روشهای خرید مواد مصرفی سازگار با محیط زیست و انرژی استفاده می کنیم.
 • ما به استفاده از روش های موثر دفع ضایعات ادامه می دهیم.
 • ما افزایش فضای سبز را در محیط سازمان و در محل زندگی کارکنان و مشتریانمان تشویق می کنیم.

جایگاه مسئولیت اجتماعی در برندها

ما معتقدیم که انجام فعالیت‌هایی در راستای مسئولیت اجتماعی، تغییرات مثبتی را در روند حرکت برندها ایجاد می‌کند. این تغیـیرات مثـبت می‌تواند به خلـق ارزش‌های غیر مـادی و ارتقـاء هـویت برند کمک کند. ما می خواهیم که تصویر مثبتی از برندهایی که داریم در ذهن مشتریانمان ایجاد کنیم. این فعالیت‌ها علاوه بر ایجاد احساس مثبت در مشتریان نسبت به خودشان، اعتماد آنان را بیشتر جلب کرده و تمایل‌شان را برای حمایت از برند و تبدیل شدن به مشتریان وفادار بالا می‌برد.

بیشتر

جدید ترین اخبار

فعالیت های پارس حیان را در اینجا بخوانید